Back to Question Center
0

Чи можете ви показати мені хороший інструмент пошуку ключових слів Amazon, який використовують провідні фахiвці?

1 answers:

Перш за все, дозвольте мені запитати лише одне просте запитання: скільки разів (наприклад, в останньому місяці чи два) ви переглянули другу сторінку видавців в Google? Я думаю, що це число має бути досить недостатньо, навіть якщо ви навіть спостерігали за першою сторінкою результатів пошуку взагалі. Я маю на увазі, що обробка правильного дослідження ключових слів, щоб знайти і використовувати тільки правильні пошукові фразу, саме те, що робить різницю практично для будь-якого сучасного онлайн-проекту. Так же ваш список продуктів на Amazon, а також на інших популярних ринках електронної комерції. Звичайно, якщо ви хочете, щоб його добре відобразили та бачили широка аудиторія потенційних клієнтів, яка наразі ще не розвинена.

І ось, коли інструменти пошуку та навігації Amazon вступають в гру! Нижче я збираюся швидко пройти через найбільш популярні та практично перевірені засоби пошуку ключових слів Amazon та онлайн-рамки, які використовуються провідними продавцями там. І не потрібно казати, що тільки вам вирішити, який з них вибрати, - але я вважаю, що наступні варіанти відповідають оптимізації вашого списку продуктів на Amazon за будь-яких обставин.

  • Google AdWords - хоча цей основний набір інструментів насправді поставив світовий гігант пошуку рік тому, його великий потенціал все ще залишається відкритим для надто багатьох інтернет-підприємців, котрі шукають гарну Амазонку ключове слово пошуку рішення. І незважаючи на те, що інструмент для вбудованого планувальника ключових слів спеціально розроблений для використання з AdWords, у будь-якому випадку це є правильним варіантом для початку оптимізації Amazon. Просто тому, що цей безкоштовний інструмент є надзвичайно простим і може швидко надати вам загальну картину будь-якого ключового слова або пошукової фраз, які потрібно перевірити, з його поточним обсягом пошуку, середнім рівнем конкуренції, а також дуже зручним порівняльним аналізом з широким набором підказок та пропозицій ключових слів. Звичайно, це лише основний або, можливо, розумний вибір кикстарта для кожного починаючого продавця на Amazon, цей відомий інструмент пошуку та пошуку ключових слів допоміг мені багато чого і, звичайно, більше, ніж одного разу.

  • Моз - це не тільки найпопулярніше рішення, коли мова йде про пошукову оптимізацію (SEO), але може стати досить хорошим інструментом пошуку ключових слів Amazon, все в одному. Що стосується мене, мені просто сподобався інструмент "Ключове слово", його зручний інтерфейс, а також дійсно цінні дані, які легко прочитати. Витягуючи речі разом, я можу сказати, що цей варіант ідеально підходить для всіх - як експертів з SEO, так і новачків електронної комерції, щойно запустили свій перший продукт з лістингу на Amazon, eBay або Walmart.
  • SEMrush - це останній інструмент для сьогоднішнього дня, який також може бути легко використаний для високоефективного інструменту пошуку ключових слів Amazon. Серед найсильніших сторін, це інструмент дослідження ключових слів може допомогти вам з коротким / довгим хвостом ключових слів, він може бути застосований як для PPC, так і органічних кампаній трафіку, а також лише щось про точно цілеспрямоване дослідження ключових слів, які ви можете собі уявити. Єдина жахлива річ із SEMrush - це те, що підтримується на більш ніж 130 мовами, і цей інструмент буде коштувати приблизно сто доларів щомісячно після завершення випробувального періоду. Звичайно, це може здатися досить важким витратами, особливо якщо вам потрібен лише простий інструмент пошуку ключових слів Amazon. Але це всеосяжний інструментарій безумовно окупається, я впевнений Source .
December 13, 2017