Back to Question Center
0

Як працює Amazon Sales Central?

1 answers:

Інтернет-торговці, які вирішили роздрібнити свою продукцію на Amazon, повинні вибрати центрального продавця Amazon центрального та Amazon-виробника. Як ці центри служать і які фактори можуть вплинути на ваш вибір? Ці питання, про які я збираюся відповісти, на цій короткій посаді. Ми розглянемо різницю між центральним продавцем та продавцем та обговоримо основні переваги обох. Сподіваємось, ця інформація допоможе вам зрозуміти, який варіант найкраще працює для вашого бізнесу.

Amazon Sales Central vs Amazon Vendor Central

Існує лише два варіанти, як продавати продукцію на торговій платформі Amazon - як постачальник (іншими словами як першопрохідний продавець) та як роздрібний торговець (сторонний партнер). Amazon працює по-іншому з першими та сторонніми продавцями. Щоб зрозуміти ці відмінності, слід спочатку зрозуміти, як розрізняти продавців та продавців.

Як першопрохідний продавець, ви будете використовувати Vendor Central як дистриб'ютора або виробника. Як постачальник, ви роздрібна ваша продукція оптом до Amazon, і Amazon, у свою чергу, продає ці товари за своїм торговим маркам клієнтам. У цьому випадку Amazon отримує відсоток продажів. Проте, за цією програмою, всі випадки доставки та доставки приймаються компанією Amazon. Предмети, які надаються центральними партнерами-постачальниками, можна відрізнити за ярликом "Кораблі від Амазонки" та "Амазонки".

Як третій продавець ви повинні використовувати Amazon Sales Central. Більш того, як роздрібний продавець, ви можете використовувати Amazon Sellers Fulfillment (FBA). Це дуже зручно, тому що згідно з цією програмою, Amazon поставляє всі ваші замовлення самостійно. Крім того, ви можете обробляти всі процеси доставки самостійно..

Плюси і мінуси продажів Central Amazon Central і постачальника Central

Інтернет-торговці, які хотіли б витратити мінімум на послуги Amazon, задовольняють Amazon Seller Central. Він також забезпечить вам можливість встановлювати мінімальні ціни для вашої продукції та залишатись конкурентоспроможною у вашій ніші. Ще однією перевагою є те, що ви можете встановити будь-яку ціну, яку ви вважаєте важливою для ваших продуктів. Це означає, що, якщо ви хочете продемонструвати ідею якості, ви можете легко це зробити.

Amazon стверджує, що вона призведе до будь-яких мінімальних проханих про ціни. Однак ті торговці, які використовують Vendor Central, можуть стверджувати це твердження, оскільки насправді Amazon рідко це робить.

Згідно з принципами рейтингу Amazon, ціни будь-якого іншого продавця мають співпадати. Це означає, що як тільки хтось повідомить Amazon про нижчу ціну на певний продукт за межами цієї платформи, вартість продукту знизиться. Складно отримати Амазонку, щоб повернути ціну до ПДЧ.

Якщо в порівнянні з постачальником Central, Центральний партнер Продавець має більший контроль над ціноутворенням. Однак для тих, хто шукає хорошого партнерства з Amazon, Vendor Central надає більше можливостей.

Якщо ми говоримо про оптимізацію лістингу, Amazon Sales Central забезпечує більшу гнучкість. Ви можете легко змінювати назви, внести виправлення до точок куль і описів, а також оновлювати зображення.

На завершення я хотів би сказати, що я віддаю перевагу використовувати Amazon Sales Central, оскільки надає більше переваг та підтримки. Крім того, я постійно отримую доступ до служби підтримки продавця Source .

December 13, 2017