Back to Question Center
0

Що потрібно шукати в консалтингових послугах Amazon?

1 answers:

Якщо ви знаходитесь на стадії визначення, що б ви хотіли роздрібної торгівлі, і як буде розумно зробити деякі дослідження та аналіз, щоб визначити, що вам потрібно, щоб стати процвітаючим маркетологом? Проте, як правило, недостатньо переглянути деякі керівні принципи та експертні висновки для правильного побудови вашого бізнесу. Вам все одно потрібен когось з досвідом, який може заповнити прогалини у своїх знаннях і встановити правильний шлях. Найкращий варіант для вас - це з'єднання з консультантом Amazon. У цій короткій публікації ми обговоримо, як знайти професійного експерта з консалтингу Amazon і правильно розпочати свій шлях до електронної комерції.

Шукайте консультаційні послуги Amazon, які включають пошукову оптимізацію

Перше, що вам слід шукати в консалтингових сервісах Amazon, це SEO. Загальна оптимізація абсолютно відрізняється від Amazon SEO, і вам потрібно знайти когось, хто має досвід у цій сфері.

Загалом, Amazon - це пошукова система, як Google, Bing та інші. Різниця полягає в тому, що користувачі Amazon шукають лише продукти. Саме тому ця пошукова система побудована на основі різного алгоритму рейтингу, який допомагає Amazon робити лише хороші угоди. Ви також можете знайти продукти Amazon за допомогою пошуку в Google. Як правило, ці результати базуються на першій або другій позиції SERP. Однак більшість користувачів легко і зручніше прямувати до Amazon під час пошуку продуктів, оскільки тут вони можуть знайти всі необхідні дані та порівняти ціни. Коли користувачі виконують пошук Amazon за одним із запитань, за якими ви оцінюєтеся, вам потрібні ваші продукти у верхній частині сторінки. Ось чому ви повинні шукати консультанта, який розуміє основні особливості рейтингу Amazon і вміє адаптувати список продуктів до алгоритму A9.

Переконайтеся, що ваш консультант дотримується правил оптимізації Amazon

У Amazon є керівництво, як продавці повинні керувати своїм бізнесом на цій платформі. Саме тому вам потрібно знайти експерта, який постійно оновлює всі останні оновлення та новинки Amazon. Він повинен вміти пояснювати, як реагувати на ці зміни та що робити, щоб запобігти падінню вашого бізнесу. Крім того, консультант з продажу Amazon повинен знати про всі правила, пов'язані з продажем на Amazon, і побудувати стратегії маркетингу або оптимізації, що їх слідує.

Досвідчений консультант-продавець повинен мати можливість пояснити різницю між програмами Vendor Central та Central Seller

Хороший консультант Amazon повинен розуміти різницю між першим та сторонніх продавців, і зможете вибрати відповідну для вашого бізнесу програму Amazon. Є два різних програми Amazon: Vendor Central і Central Central. Вони надають різні переваги залежно від виду бізнесу, який ви маєте, і для ваших ділових цілей. Ті купці, які тільки починають розвивати свій бізнес, можуть почуватися розчарованими щодо цього вибору. Основне завдання консультанта полягає в тому, щоб показати різницю між програмами та прогнозувати, чи вибрана програма задовольнить ваші потреби бізнесу чи ні Source .

December 13, 2017