Back to Question Center
0

Як побудувати виграшну маркетингову кампанію Amazon?

1 answers:

Amazon - це найбільша в світі пошукова система, яка допомагає користувачам знаходити продукти, які їм потрібні. Основною відмінністю між цією пошуковою системою є те, що не використовується для отримання загальної інформації. Користувачі, які шукають щось на Amazon, мають намір придбати. Саме тому кожен, хто вибирає ринок Amazon як роздрібну торгівельну платформу для своєї продукції, приймає правильне ділове рішення. Більше того, на сайті пропонуються органічні та майданчики, що дозволяють брендам вигравати.

Згідно з останніми показниками промисловості за останній рік, покупці Amazon зробили понад 200 мільярдів пошуків на рік - tailored support. Ще одне дослідження показало, що понад 31% американців починають свої дослідження в галузі торгових досліджень на Amazon. Це в два рази більше, ніж у Google.

Це показує силу цієї платформи роздрібної торгівлі та її роль у сучасному електронному комерційному бізнесі. У цій статті ми обговоримо, як зробити вашу продукцію помітною перед вашими потенційними клієнтами, що впроваджують Amazon SEM (пошуковий маркетинг).

Важливість оптимізації ключових слів на Amazon

Як і традиційні пошукові системи, Amazon аналізує сторінки продукту пошуковими термінами, щоб надати користувачам найбільш релевантні результати пошуку. Це означає, що вміст, багатий на ключові слова, повинен мати для оптимізації Amazon.

Є багато професійних інструментів онлайн-досліджень, які можуть надати вам відповідні умови вашого бізнесу. Тим не менш, ви також повинні покладатися на себе, оскільки далеко не всі інструменти можуть давати довгострокові неконкурсивні пошукові терміни..Щоб визначити обсяг пошуку вибраних ключових слів, ви можете використовувати такі інструменти, як Планувальник ключових слів Google, Analytics Amazon Retailer і PPC маркетингових послуг Amazon. До речі, деякі експерти Amazon стверджують, що в відгуках клієнтів можна знайти цільові пошукові терміни.

Amazon надає кілька розділів вмісту, в яких ви можете стратегічно додавати цільові та великогабаритні пошукові терміни. Ці розділи включають назву, опис та кульові окуляри.

Як продажі можуть вплинути на рейтинги Amazon?

На відміну від традиційних пошукових систем, компанія Amazon враховує загальну кількість продажів кожного продавця за певний період. Замість того, щоб будувати посилання, як і в традиційній пошуковій системі, алгоритм рейтингу Amazon заснований на генеруванні продажів. Це може бути пояснено основною метою Amazon, щоб заробити якомога більше прибутку. Ось чому алгоритм рейтингу Amazon враховує більше цінових речей. Як найпопулярніші продукти правильності розміщуються на ТОП сторінці результатів пошуку Amazon, вони залучають більше кліків.

Ось чому один з найбільш результативних способів покращення органічного рейтингу на Amazon - це спонсорські списки, які постійно розміщуються на ТОП і призводять до більшої кількості продажів.

Ще один можливий шлях підвищення рейтингу в Amazon SERP - це забезпечити конкурентоспроможну ціну. Таким чином, ви залучите більше платних клієнтів і створите позитивну історію продажів на Amazon.

Крім того, якщо ви є прем'єр-міністром Amazon, ваші продукти будуть придбані ще, оскільки покупці можуть отримати їх за два дні, а також отримувати компенсацію за будь-які збитки.

December 13, 2017