Back to Question Center
0

Чи можете ви показати мені основні правила та правила опису продукту Amazon?

1 answers:

На жаль, немає універсальних правил або правил опису продуктів Amazon, які працюватимуть на вас із гарантованим результатом. Я маю на увазі, що спочатку треба намагатися знайти практично будь-яке практичне розуміння в Інтернеті, щоб зрозуміти, чи це добре вам служить - чи то так само, чи, мабуть, потребує певної адаптації. А нижче я збираюся дати вам кілька корисних пропозицій щодо електронної комерції SEO та пару практичних рекомендацій щодо правил опису продукту Amazon. Сподіваємося, що вони будуть корисними та допоможуть вам оптимізувати опис ваших продуктів. У кінцевому підсумку, щоб побачити ваші пропозиції продукту серед найпопулярніших пропозицій, перерахованих на цьому дійсно переповненому онлайн-ринку.

Amazon Опис продукту Правила та підказки щодо оптимізації

Кожна сторінка списку продуктів на Amazon покликана дати загальну картину основних переваг та особливостей предмети, що пропонуються до продажу (наприклад, розмір, стиль, елементи повсякденного використання, практичні рекомендації про те, що ще можна використовувати для продукту тощо). Найчастіше, правила правил опису продуктів Amazon пропонують заохотити тих продавців, які отримали свої списки товарів, вбудовані в точні розміри, інформацію про гарантію, інструкції з технічного обслуговування, а також формулювання звуку, правильну граматику та пунктуацію. Схоже на оригінальну концепцію пошукової оптимізації (SEO), чи не так?

Неправильна практика оптимізації для опису продукту

Не використовуйте наступні типи даних в описі продуктів:

  • Будь-які дані компанії (зауважте, однак, що мова йде не про марку вашого продукту - якщо ви збираєтеся згадати його навіть у назві продукту для оптимізації та кращого опромінення у більш цільовому брендованому пошуку, то все гаразд).
  • Будь-яка несуттєва інформація (наприклад, дані про будь-який інший, не пов'язаний елемент, який ви продаєте там), а також ім'я продавця, URL-адреси веб-сайту або адреси електронної пошти.
  • Відкриті рекламні вирази або заклики до дії (наприклад, щось типу "безкоштовна доставка", "спеціальна пропозиція", "обмежена продаж" тощо).

Найкращі поради щодо кульових точок для опису ваших товарів

Насправді, список пунктів куль фактично означає коротшу та лаконічну версію опис вашого продукту. І справа в тому, що ваші кулі повинні бути максимально описові та зрозумілі. Таким чином, розглянемо таку практику, що перевірила використання, щоб оптимізувати цей розділ у правильному напрямку:

  • Кожна куля повинна починатися з великого слова.
  • Всі номери рекомендуються як цифри.
  • Фрагментарна формулювання без закінчення пунктуації є хорошою практикою.
  • Кожна фраза в межах тієї самої кулі повинна бути розділена точкою з комою.
  • Виділити не більше п'яти п'яти переваг або особливостей продукту є ПОВИНЕН.
  • Листинг тільки певних атрибутів елементів повинен бути пріоритетним.
  • Невизначені заяви, а також рекламна інформація, ціноутворення або інформація про доставку не рекомендовані для переліку пунктів куль за будь-яких обставин Source .
December 13, 2017