Back to Question Center
0

Як написати ідеальний список пунктів "Amazon" для збільшення моїх конверсій?

1 answers:

Не треба сказати, що, напевно, ніщо не може бути більш задоволеним для тих, хто продає на Amazon, ніж для успішної угоди про продаж. Серед інших, наявність дійсного і суто переконливого списку амазонських точок зору - це саме те, що відіграє важливу роль, коли мова йде про остаточне рішення про придбання вашими відвідувачами. Звичайно, щоб отримати дійсно діючу кульову частину, вам доведеться витратити час і зусилля на створення спеціально розробленого вмісту, який продає. З іншого боку, однак, кожна хвилина, витрачена на виконання завдання, завжди окупиться, я впевнений. Річ у тім, що ваші кульові точки Амазонки можуть бути легко перетворені у вашу кінцеву активність, переконуючи левову частку ваших потенційних клієнтів, щоб стати справжніми покупцями. І це не можна сказати, що назва вашого продукту також має ключове значення. Але нижче я збираюся зосередити увагу, особливо на підвищенні ваших конверсій на Amazon, з переліком пунктів куль, написаних правильним шляхом. Ось як ви можете досягти успіху в цьому.

Все, що вам потрібно знати про пункти куля Амазонки

1. Перш за все у вас є лише п'ять запасних куль розділи у вашому розпорядженні. Отже, подумайте двічі, перш ніж поставити ці елементи ключового значення в описі сторінки продукту.

2. Далі, обов'язково встановіть найактуальніші атрибути вашого товару під час продажу ближче до ваших перших куль, після чого слід залишити решту з них у порядку важливості. Іншими словами, рекомендується поставити свої найпотужніші та переконливі активи у верхній частині списку.

3. Кожна кульова точка має дві сторони медалі. Я маю на увазі, що маючи до 500 символів, дозволених для кожного, здається цілком певна кількість. З іншого боку, однак, ви ніколи не повинні намагатися повністю використовувати весь простір за будь-яку ціну. Звичайно, якщо ви не хочете виглядати як ввести в оману ваших клієнтів.

4. Кожна наступна точка у списку куль завжди повинна бути капіталізована на початку.

5. Враховуючи відсутність чітких або суворих вимог до пунктуації там, зосередження уваги на написанні більш фрагментованих пропозицій та коротких заяв було б добре сформульованим рішенням.

6 Звичайно, ви можете включити додаткову інформацію про найбільш конкретні переваги або зазначені деталі деталі. Таким чином, переконайтеся, що ви не перестараєтесь з ними.

7. "Амазонка" не дозволяє спискам точок пульса містити дані про ціноутворення або будь-яку іншу інформацію для відкритих рекламних цілей.

8. Будьте обережні, покриваючи деякі конкретні деталі, такі як колір, форма, матеріал, розмір тощо. Звичайно, якщо вони дійсно не є актуальними, головне значення має потреба дуже особливий акцент.

9. Використання головних цільових ключових слів, які ще не використовуються у вашому основному заголовку продукту, стане вашою ще однією перевагою, щоб виграти конкурентну боротьбу за переповнені ринки Амазонки.

10. Нарешті, незважаючи на те, що це може здатися безрадісним, найбільш ефективні кульові точки Амазонки - це ті, які можна легко знімати Source . Зрештою, далеко не кожен потенційний покупець платить вам за відвідування, аби переварити всю статтю про те, чому ваш товар варто придбати, чи не так?

December 13, 2017