Back to Question Center
0

Наскільки безпечно створювати нові зворотні посилання із створенням та просуванням вмісту?

1 answers:

Я вважаю, що найкращим способом побудови нових зворотних зв'язків, які ідеально відповідають вашим веб-сайтам чи блогам, є створення унікального вмісту, який забезпечує дійсне значення читачам. Таким чином, наявність високоякісного контенту та його просування в правильному напрямку може, природно, збільшити вашу популярність серед онлайн-спільноти, генеруючи вам більше акцій, потенційних клієнтів, підписки та, звичайно, створення нових зворотних зв'язків. І створення контенту завжди окупається - чим більше цінний вміст, тим краще його шанси оцінити користувач і зв'язуватись зрештою.

Але наскільки безпечно створювати нові зворотні посилання на ваш веб-сайт або блог із твердим вмістом з деякими популярними та затребуваними темами? Основний вихід з цієї проблеми полягає в тому, що основні пошукові системи, такі як Google, хочуть, щоб кожний зворотний зв'язок із змістом був редакційним. Це означає, що такі зворотні посилання повинні бути редакційно контрольованими з боку стороннього джерела, що зв'язує. Простіше кажучи, всі посилання будуються автоматично (тобто без реального редакційного контролю) є поганими (інакше, низькоякісними) з точки зору пошукової системи Google. Звичайно, це "визначення" надто спрощене, але це має сенс. Отже, давайте подивимося - прийняття досить агресивної автоматизованої лінкової схеми, або схема, орієнтована на кількість, щоб отримати якомога більше зворотних зв'язків, напевно, не роблять речі, які не мають нічого спільного з вашою безпекою, порівняно з рейтингами Google.

Отже, коли мова заходить про загальноприйнятий і цілком безпечний спосіб створення нових зворотних зв'язків з контентом під редакційним контролем, ось основна тактика створення та просування вмісту, яка буде використовуватися для вашого веб-сайту чи блогу. Я збираюся пропустити очевидний редакторський вибір (наприклад, інтерв'ю, інфографіку, посилання прив'язки тощо), щоб показати вам інші способи створення нових зворотних зв'язків із вмістом. Їм потрібно трохи роз'яснити, що саме змушує їх виглядати безпечно в очах Google. Отже, давайте швидко пройдемо через них.

  • Гість блогів - перш за все, сайт-зв'язок або блог має власний вибір, щоб прийняти або не розглянути ваш внесок взагалі . І, звичайно ж, має бути ручний редакторський контроль для всіх нових зворотних посилань у нещодавно опублікованих статтях або публікаціях в блозі.
  • Матеріали каталогів - відправлення каталогам, які переглядають всі подання, буде безпечним, якщо вони підтримують редакційний контроль (інакше, якщо вони відхилять всі сайти та блоги низької якості).
  • Прес-релізи та медіа ресурси - поводження з ними - це добре, якщо вони видають повторювані випуски лише для справжніх гідних оповідань та нічого іншого. Просто пам'ятайте, що ці типи веб-сайтів новин призначені для розповсюдження, а не для самого початкового посилання.
  • Коментарі до блогів - вважаючи, що вибір редакції зазвичай належить безпосередньо блогеру, лише вибрана кількість найуспішніших блогів буде достатньо безпечною для створення нових зворотних зв'язків з деякими дійсно проникливими та якісними коментарі
  • Пов'язані форуми, спільнота ніші та сайти з запитаннями - це безперечно безпечні місця для створення посилань за допомогою створення та просування вмісту. Просто тому, що будь-який спам буде або видалено модераторами в короткий термін, або скорочено місцевим співтовариством практично в найкоротші терміни Source .
December 8, 2017