Back to Question Center
0

Як зробити спам-зворотні посилання виключеними якомога швидше?

1 answers:

Кілька років тому посилання на спам використовувалося як дуже поширена практика в SEO, яка працювала належним чином. Я маю на увазі, що в минулому, маючи велику кількість посилань від безкоштовних мікросайтів хостів (наприклад, WordPress, Blogspot тощо), можна було б створити повноцінну будівлю посилань, а також загальну стратегію SEO. Я маю на увазі, що за допомогою одного з цих веб-сайтів, доступних у відкритому доступі, ви можете створити стільки веб-сайтів, скільки хочете, - для цілієї мети - light spinner ii. Посилання на ваш основний веб-сайт або блог, що підтримується текстовими якорями, багатими за ключовими словами. Але сьогодні, коли було оновлено Пінгвін, речі різко змінилися - тема посилання на мій спам-спам викликає нас до того, як швидко і назавжди виключити ці зворотні посилання. Звичайно, багато веб-сайтів та блогів все ще знаходяться в Інтернеті, для яких цей тип вже створеного каналу зв'язку Grey-Hat виглядає ефективним. Я маю на увазі, що ці веб-майстри, блог або власники сайтів часто затримують дії, щоб виключити посилання на мій спам-спам - лише тому, що вони, здається, допомагають, принаймні на даний момент.

Але я все ще наполягаю на тому, що вам краще не тільки знати, як швидко видалити ці зворотні посилання, але якнайшвидше розглянути їх усунення на вашому веб-сайті або в блозі. Чому це питання так нагадує? Якщо моє припущення вірно, майбутнє оновлення Пінгвіна також може бути вчинено для виявлення цих спам-посилань. Таким чином, враховуючи те, що пошукова система Google робить все можливе, щоб боротися проти всього неприродного, це означає, що одного дня ви опинитесь у великих проблемах. Як я вже зазначив, цей тип посилення посилань на сьогодні є визначеним проти Google Основних Інструкцій для веб-майстрів. Ось чому не треба сказати, що існує потенційно високий ризик заробітку на зниження рейтингу. У разі найгіршого сценарію все може закінчитися навіть з перегляду вручну, який зазвичай подає заяву на більш серйозну і часто необоротну суму.

Врешті-решт, тільки вам вирішувати - чи перевірити себе і позбутися цих потенційно небезпечних посилань на короткий термін або тримати речі просто так, як вони були. У будь-якому разі, нижче я збираюся пройти кілька основних параметрів, які показують, як швидко виявляти зворотні посилання зі спамом та виключаються при виявленні.

1. Перш за все спробуйте видалити найбільш очевидні неприродні посилання за допомогою Інструментів для веб-майстрів Google або будь- інструменти перевірки, такі як Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) або Majestic SEO. Зверніть увагу, однак, що певна частина цих спам-посилань неминуче залишатиметься безлімітною, а отже, важко виявляти.

2 Потім перевірте веб-трафік Google Analytics і перейдіть до розділу "Реферали". Робімо так, експортуйте якомога більше даних, я перевіряю список рефералів, і, можливо, вам пощастило зіткнутися з невідомим спамом мікросістечок, що не розкривається. Зауважте, однак, що далеко не всі вони отримали кліки, але деякі з них, мабуть, отримали їх.

3 Щоб отримати все чисто чисте і чисте, ви також могли б зробити деяку шалену роботу з електронними таблицями. Все просте, але займе багато часу і зусиль. Все, що вам потрібно - це створити основний список відомих мікросайтів, інший список із усіма можливо використовуваними ключовими словами - переробити їх обидва в один єдиний список. Нарешті, використовуйте онлайнові інструменти, такі як Scrapebox, для сканування всіх підозрілих доменів, щоб дізнатись, чи дійсно вони існують, і вжити заходів, якщо вони дійсно будуть.

December 8, 2017