Back to Question Center
0

Які переваги відстеження ключових слів Amazon?

1 answers:

Більшість інтернет-продавців втрачають свої продажі та призводить за рахунок конкурента з більш високим рейтингом. Прогнозувати таку ситуацію непросто, принаймні, ви не постійно стежите за вашими ключовими позиціями. Звичайно, робити такі дослідження вручну може бути складним і трудомістким. На щастя, існують різноманітні засоби відстеження ключових слів Amazon, доступні в Інтернеті.

У цій статті ми обговоримо, як подолати деякі основні труднощі, що торгові компанії Amazon зазвичай зустрічаються на практиці, і поділитися з вами деякими хитрощами та необхідними елементами, як підвищити продажі вашого товару.

Давайте спочатку обговоримо, як працює алгоритм Amazon A9. Розуміння механізму цих алгоритмів допоможе нам побудувати перемогу в кампанії з оптимізації Amazon і підвищувати рейтинг продуктів.

Як працює Amazon пошук?

Алгоритм Amazon A3 дуже схожий на відомі алгоритми рейтингу Google. Проте існують певні відмінності. Хоча Google зосереджується на веб-сторінках, Amazon робить акцент на продуктах. Згідно з статистичними даними, коли мова йде про дослідження продукту, користувачі посилаються на пошук Amazon, а не пошук Google. Це можна пояснити наявним товаром та повною інформацією про продукти. Крім того, тут ви можете порівняти ціни та перевірити відгуки про товар, який ви виберете. Користувачам не потрібно багато переглядати, як у пошуку Google. Вся інформація про товар розміщується на одній сторінці. Результати пошуку Amazon значною мірою залежать від імовірності споживача придбати продукти, що рекламуються.

Amazon враховує кількість функцій, що визначають товарний ранг:

  • Популярність продуктів серед споживачів;
  • Які продукти мають найбільший коефіцієнт конверсії;
  • Які продукти забезпечують найкращу вартість покупки;
  • Як продукція відповідає пошуковому запиту.

Як виміряти ваш рейтинг на Amazon, використовуючи Amazon ключове слово ранг-трекер?

Алгоритм рейтингу Amazon в основному базується на ключових словах. Тому, правильно використовуючи цільові ключові слова, ви зможете оцінити вище і генерувати більш цілеспрямований трафік.

За допомогою інструмента добору ключових слів Amazon ви можете вибрати правильні цільові ключові слова та відстежувати їхні позиції. Отримані дані допоможуть вам гарантувати, що ви вибрали правильні пошукові терміни та використовуєте їх у правильних і стратегічних місцях. Крім того, Amazon ключових слів, що допоможе вам перехитрити ваших конкурентів і залучати більше потенційних клієнтів до вашої торгової марки.

Існує два способи дослідження та відстеження ваших ключових слів - вручну та автоматично. Хоча вручну можна пройти кожен пошуковий термін і витратити багато часу, щоб перевірити його відповідність чи ні, набагато простіше використовувати Amazon ключове слово ранг-трекер. Завдяки цьому професійному автоматичному інструменту ви заощадите час і отримаєте найбільш релевантні та точні дані.

Як відстежувати ключові слова ваших конкурентів за допомогою рейтингу ключових слів Amazon?

Використовуючи цей інструмент, ви можете легко визначити, які з ваших ключових слів добре оцінюють і де вони все ще відстають від ваших конкурентів. Цей інструмент дозволяє вам визначити, які пошукові терміни використовують ваші конкуренти, щоб оцінювати їх на Amazon SERP і наскільки добре вони оцінюють ці слова. Якщо у вас є розумний підхід до кампанії з оптимізації Amazon, ви можете запозичити ці слова і використовувати їх для вашої користі. Як результат, це потягне вашу маркетингову стратегію Source .

December 8, 2017