Back to Question Center
0

Як інструмент дослідження може допомогти вам домінувати на ринку Amazon?

1 answers:

Якщо ви мрієте стати онлайновим торговцем або мати своє мале виробництво і шукати ринки для ваших продуктів, Amazon.com принесе всі ваші мрії в реальність. Ця платформа є ідеальним варіантом для досвідчених інтернет-продавців та новачків бізнесу. Вам не потрібні значні інвестиції, щоб почати свій бізнес на Amazon. Все, що вам потрібно - це розумний підхід, терпіння та кілька складних методів оптимізації - my vapor store evic vt coils.

У цій статті ми поговоримо про те, як ідентифікувати ваших конкурентів з найвищою ринковою нішею та відстежувати їхні позиції в ранзі; як розкрити найкращу нішу на ринку; вибирайте виграшні магніти для вашої маркетингової матриці, і, нарешті, знайдіть конкурентну ціну для ваших речей.

Перш ніж перейти до цих стратегій оптимізації Amazon, варто сказати, що Amazon - це більш відкрита система, ніж f.e. Google Він ділиться даними про те, які продукти є найкращими продавцями Amazon і в яких ринкові ніші. Ви можете перевірити ці дані на розділі кращого продавця Amazon. Тут ви можете знайти повний список бестселерів Amazon у кожній ніші ринку, які предмети найбільш обдаровані покупцями Amazon і які предмети продають найбільше. Ці цінні дані допоможуть вам створити перемогу в кампанії з оптимізації Amazon, а також наші корисні поради. Так давайте потрапимо в це.

Як визначити кращий ринок або нішу?

Використовуйте Amazon як інструмент дослідження ринку, оскільки він може надати вам найточніші дані. Все, що вам потрібно, це шукати кращих продавців Amazon і вирішити, яка ніша може чудово відповідати вашим потребам у бізнесі. Найкраща інформація про продаж може допомогти вам визначити, які продукти, швидше за все, звертаються до цільового ринку та приносять найбільшу кількість потенційних клієнтів.

Підписавшись на сторінку продукту, ви можете дізнатись, де вона посідає за продажами інших продуктів Amazon.

Ви повинні звернути особливу увагу на підкатегорії на лівій стороні. Ці підкатегорії можуть дати вам чітке уявлення про поточну ринкову ситуацію. Тут ви можете знайти суб-ніші, які ви можете розглянути, щоб звузити ваш цільовий ринок.

Це може бути так, що більше немає підкатегорій, які ви можете використовувати. Це залежить від ринкової ніші ваших досліджень. Однак не пов'язані з нішею категорії також можуть надати вам велику кількість інформації про конкурентоспроможну розвідку, таку як можливі пропозиції, магніти на свинець, підйоми, падіння тощо.

Визначте конкурентів ваших TOP-ринкових ніш і отримуйте вигоду від того, що вони роблять

Найкращий споживач інструмент аналізу ринку Amazon також може допомогти вам визначити первинний конкурс в межах вашу ринкову нішу і дізнайтесясь, хто має найбільш продавані продукти. Щоб отримати цю інформацію, ви можете перейти до Google і вручну перевіряти веб-сторінки конкурентів та інші пропозиції продуктів у межах вашої ринкової ніші.

Ще один спосіб перевірити своїх конкурентів - придбати один з них та перевірити, що вони роблять після продажу. Чи використовують вони такі послуги, як "Feedback Genius" чи інший, щоб генерувати позитивні відгуки на своїх сторінках? Крім того, ви можете перевірити, чи є їхні післяопераційні електронні листи додатковими маркетинговими матеріалами чи ні. Якщо ви отримаєте додаткові маркетингові матеріали, вони можуть бути більш обмеженими, ніж ви могли б побачити, якщо ви придбали продукт поза Amazon.

Таким чином, ви можете дізнатися багато цінних для вашої інформації про бізнес, просто купуючи їх продукти та проходячи через їхні маркетингові послідовності.

December 8, 2017