Back to Question Center
0

Які способи дослідження та відстеження ваших ключових слів на Amazon?

1 answers:

Запуск вашої продукції може бути виконаний без комплексного дослідження ключових слів. Кожен процвітаючий онлайн-торговець Amazon інвестує багато часу та зусиль у дослідження ключових слів. Правильно вибрані пошукові терміни можуть максимізувати ваш загальний дохід від бізнесу та покращити позицію вашої позиції на сторінці результатів пошуку Amazon.

Ви, напевно, помітили довгострокові ключові слова в назвах і описах продуктів Amazon. Більшість торговців включають не тільки цільові ключові слова у заголовку, але також і розмір, колір, ціну та інші важливі характеристики, які можуть зробити покупцем цей товар. І навіть якщо ви вважаєте, що користувачі не люблять такі довгі, ключові слова, набиті заголовками, Amazon думає по-різному, надаючи вищий рейтинг добре оптимізованих сторінок Amazon - csf install debian.


Тому на початковому етапі вашої кампанії оптимізації потрібно провести дослідження ключових слів, щоб визначити точні пошукові терміни, які ви хочете орієнтуватися та включити варіанти назви продукту, опису, точок куль, часто задаваних питань, URL-адрес і навіть зображень.

Ви можете вивчити ці дані вручну, витрачаючи дні та навіть місяці на нього. Однак, якщо ви хочете заощадити час і отримати найбільш точні дані, то буде більш доцільним посилатися на інструменти дослідження ключових слів Amazon - Keywordtool.io або Jungle Scout. У цій статті ми детально розглянемо ці інструменти оптимізації та обговоримо, наскільки корисні вони для вашої кампанії Amazon для дослідження ключових слів.

Способи придбання ключових слів на Amazon

  • Keyword technique

Відмінна платформа для отримання хороших ідей ключових слів це Keywordtool.io. Ця платформа популярна серед онлайн-продавців Amazon, оскільки вона забезпечує швидкі та правильні результати. Це зручна платформа для отримання списку пропозицій, які вам потрібно просто ввести цільовий пошуковий термін. Тут ви можете отримувати пошук за ключовими словами спеціально для Amazon, а також для Being, YouTube, eBay та інших платформ соціальної та електронної комерції.

Keywordtool.io реалізує автозаповнення Amazon, щоб знайти будь-які пов'язані довгострокові пошукові терміни, які слід розглянути у вашому списку продуктів.

Цілком доцільно скопіювати ці пошукові терміни для підключення до Планувальника ключових слів Google, щоб перевірити, які з них найбільш підходять для вас. Ви можете перевірити обсяг пошуку для кожного із запропонованих умов пошуку. Ці дані допоможуть вам створити найбільш цілеспрямований трафік для вашого списку.

  • Джунглі Скаут

Keywordtool.io - корисний інструмент дослідження ключових слів, а також Google Keyword Planner та інші професійні інструменти. Однак усі ці інструменти дослідження не надають вам інформацію про те, які з ключових слів, що досліджуються, генерують найбільшу кількість продажів.

Джунглі Скаут може бути дуже корисним для вашого бізнесу в його термін. Цей інструмент може надати вам швидку перевірку середньої ціни та продажів кожного з вибраних ключових слів. Ви можете перевірити середні продажі за різні періоди - рік, місяць, тиждень і т. Д. З усіма цими зібраними даними ви можете переглянути свої пошукові терміни, щоб класифікувати їх на основі їхнього потенційного доходу. Крім того, це допоможе вам визначити специфічний тип ваших нішевих продуктів, які можуть мати найвищий рейтинг.

December 8, 2017