Back to Question Center
0

Що Google шукає, якщо мова йде про зворотні посилання HQ?

1 answers:

Перш ніж намагатись шукати внутрішні зворотні посилання з точки зору пошукової системи Google, давайте почнемо з деяких базових визначень. Що таке зворотний зв'язок для цілей SEO? Стандартна зворотна лінія - це посилання, спрямована на вас із стороннього веб-сайту чи блогу. Іноді зворотні посилання називаються "вхідними" або "вхідними" ланками - dedicated server nedir. Що б не було.

Чи високоякісні зворотні посилання насправді є такими важливими?

Чому саме основні зворотні посилання є настільки важливими для загального прогресу в SEO, і в остаточному підсумку - щоб стати серед 10 найкращих результатів пошуку? Органічно створені високоякісні зворотні посилання вважаються "голосуванням" довіри та довіри до унікальності та реальної цінності вашого веб-сайту чи блогу. Таким чином, Google приймає всі зворотні посилання у вашому профілі посилань - щоб призначити кожній веб-сторінці своє індивідуальне значення (також відомий як PageRank). Одного разу ми зробимо все чітко зрозумілим, давайте подивимося, що шукає Google - коли мова заходить про зворотні посилання HQ зокрема. Нижче наведено кілька точок куль, що містять короткі пояснення, щоб надати вам загальну картину.

Що стосується природних зворотних зв'язків високої якості, тут Google головним чином шукає:

  • Оцінка індивідуального домену з посиланням на ваш веб-сайт або блог (це дійсно важливий фактор у розширеному пошуку Google алгоритм)
  • Влада сайту або веб-сторінки, яка пов'язує вас із вашим веб-сайтом або блогом, також є однією з основних властивостей зворотних зв'язків штаб-квартири (тобто декілька посилань із дуже сильним органом влади можуть легко перемогти будь- якісні).
  • Джерело повноважень в очах Google - це веб-сайт або блог, до якого довіряють всі користувачі, експерти галузі, інші веб-сайти та блоґи, а також самі основні пошукові системи.

  • Чим більше зворотних зв'язків у штаб-квартирі ви органічно організували, тим краще.
  • Самі веб-сайти або блоґи вікових доменів іноді можуть розглядатися як цінніші, аніж зворотні посилання з джерел, які не перевіряються часом.
  • Посилання лише з джерел, пов'язаних із нішею та пов'язаними з галуззю джерелами, матимуть, безумовно, більше вимірювану вагу та значення в SEO, а не ті, які не мають суто відповідного характеру (більше того - Google може легко розглядати невідповідні зворотні посилання як хитрий або безперечно маніпулятивний захід - це, природно, стосується рейтингового стягнення або навіть ручного зменшення).
  • Контекстні зворотні посилання (тобто ті, що містять вбудований у вас вміст оригінального сторінки) набагато корисніші, ніж ті, які розміщені в окремих плагінах, віджетів або в іншому місці поза основним текстом тексту.
  • Різноманітність профілю зв'язків буде вам добре, тому що наявність багатьох різних зворотних зв'язків HQ з різноманітного набору веб-сайтів і блогів виглядає чисто природним (тобто, у вас не буде забагато посилань із одного й того ж домену, що може здатися спамом пошукові системи).
  • Прив'язка текстових анкерів також ніколи не повинна брати до уваги - вони частково визначають, як Google "читає" та "розуміє" посилання (до цього моменту я рекомендую особливо уважно стежити за ключовими словами з точною відповідністю, просто подумайте двічі перед тим, як застосувати ті самі шматочки текстового вмісту, який, можливо, уже використовувався вашими конкурентами ніші).
December 8, 2017