Back to Question Center
0

Semalt Експерт описує найпопулярніші інструменти для вилучення веб-ресурсів

1 answers:

Для деяких розробників веб-сайту важливо автоматизувати деякі інструменти веб-видобутку . Вони допомагають людині збирати дані веб-сайту з сайту і зберігати їх у віддаленому розташуванні або на фізичному жорсткому диску. Люди ненавидять популярний варіант збереження даних сторінки з веб-сторінки за допомогою браузера. Однак деякі веб-сайти мають багато сторінок. Людина може використовувати інструмент веб-вилучення для збереження кількох сторінок в дорозі. Більшість із цих інструментів пропонують послуги автоматизації, такі як налаштування попередньо встановленого послідовного графіка. Ці інструменти працюють так само, як стандартні веб-переглядачі, за винятком того, що вони є простими веб-сканерами, які відвідують веб-сторінки та збирають важливі дані.

У цій статті SEO присутні деякі з найвпливовіших інструментів веб-витягу:

Octoparse

Це візуальний інструмент веб-витяг, який може завантажувати інформацію про веб-сайт. Користувач має перевагу простого у використанні інтерфейсу, який має багато можливостей. Люди, які не мають ніяких або мінімальних програмних ноу-хау, можуть використовувати Octoparse, щоб дозволити вилучення даних з цільової URL-адреси.

Hubdoc

Веб-скребок може захотіти отримати дані з рахунків-фактур, квитанцій та електронних листів. У всіх цих випадках Hubdoc зможе сканувати та збирати цю інформацію до цільового домену. Звідси цей інструмент може зберігати дані структурованим способом для подальшого використання.

Winautomation

Для користувачів Windows, WinAutomation дозволяє людям легко створювати контент для своїх веб-сайтів. Це дозволяє користувачам Windows отримувати автоматичний інструмент, який можна зберігати, а також створити структурований каталог дані про веб-сайт на локальному диску.

Архіватор даних про охорону здоров'я

При розгляді інструментів веб-екстракції лікарень медичний архів даних допомагає користувачам витягати дані з веб-сайтів системи охорони здоров'я. від лікарень, служб швидкої медичної допомоги та лікарів. Для користувачів, яким потрібні послуги ETL, Archiver Data Archiver допомагає автоматизувати збір даних з певних медичних URL-адрес для використання в їх системах.

Diggernaut

Цей інструмент пропонує простий Рішення для зняття даних веб-сайту. Користувачі, які мають мінімальні чи нульові знання програмного забезпечення, можуть отримувати дані веб-сайту та зберігати їх. Diggernaut має простий користувальницький інтерфейс, а також прості функції перетягування та падіння

Salestools.io

Для користувачів які хочуть генерувати продажі, ви можете отримати точні дані за допомогою таких інструментів, як Salestools.io. Цей інструмент має можливість завантажити дані веб-сайту конкурентів. Крім того, можна взаємодіяти з маркетинговою схемою сайту конкурента.

Інтеграція даних

У деяких потребах до відмивання API може бути несумісною. У цих випадках за допомогою інструмента інтеграції даних може бути здійснено переміщення даних між вимогами в реальному часі або потоковому потоку.

Datahut

Підприємства можуть використовувати Datahut для підготовки до використання ділового змісту. Деякі люди можуть захотіти провести конкретний бізнес-аналіз. Datahut - це інструмент веб-вилучення, який дозволяє користувачам завантажувати дані веб-сайтів у спалах. Люди, що займаються створенням електронної комерції, можуть скористатися цією програмою Source .

December 8, 2017