Back to Question Center
0

Де можна знайти безкоштовний інструмент добору ключових слів Amazon?

1 answers:

Протягом останніх років я проводив кілька практичних досліджень, спрямованих на користувача, щоб остаточно зрозуміти це. Питання полягало в тому, чи достатньо розумно отримати ефективну оптимізацію лістингу продукції на Amazon, просто використовуючи інструмент добору ключових слів безкоштовно, іншими словами, доступний у відкритому доступі в Інтернеті. І коротка відповідь - так, це так. Звичайно, ви можете суттєво поліпшити загальну продуктивність вашої компанії, що перевозить падіння, на Amazon, просто використовуючи інструмент добору ключових слів у вільному доступі, або, принаймні, з базовою версією без розрізнення, доступною без цих дратівливих щомісячних платежів, або напевно важкого одноразового платежу . Ось що я отримав для вашої уваги, і дозвольте мені сказати це ще раз - я перераховую всі інструменти ключових слів Amazon з безкоштовним користуванням, але все одно виконуючи цілі виключно. Отже, давайте нарешті поглянемо на кожен з них.

  • SEO Stack - це зручна онлайн-платформа, яка все ще знаходиться в стадії розробки. Тим не менш, він вже може запропонувати Вам досить хороші послуги з генерації ключових слів, аналізу конкурентоспроможності ключових слів на Amazon, а також отримання практичних пропозицій щодо найбільш перспективних ключових слів і довгих фрагментів для оптимізації списку ваших продуктів, як про.
  • AMZ Sistrix - найсильнішою стороною цієї онлайн-платформи є його швидкість та рівномірне використання. Я маю на увазі, що ви можете використовувати AMZ Sistrix, щоб надати вам базовий аналіз ключових слів не тільки на Amazon, але і Google і eBay. Все, що вам потрібно, - це заповнити ключове слово, а решта - для вас, швидко, легко і, звичайно, безкоштовно.
  • Науковий продавець - ця онлайн-платформа є повним антиподом згаданого раніше. Я маю на увазі, що, на відміну від інших швидких і простих інструментів, Scientific Producer досить повільно, тому навіть одне дослідження може зайняти цілу годину. Тим не менш, ця платформа виконує роботу і обробляє цей процес досить ретельно, без будь-яких грошових витрат.

  • Sonar - це ще один інструмент ключових слів Amazon з безкоштовним користуванням. Справді, це походить як розширення Google, щоб бути більш точним. У будь-якому разі, Sonar спирається на складні алгоритми пошуку та індексації, щоб захопити всі ключові слова, широко використовувані живими покупцями на цьому тісному ринку. Чомусь я чую, що цього не вистачає для дійсно розширених функцій, це час від часу вимагається, зокрема, з боку більш досвідчених продавців електронної торгівлі. Але я абсолютно не погоджуюсь, просто тому, що Сонатор служив мені досить добре, принаймні для кожного шматка даних, придбаних з ним.
  • Google Планувальник ключових слів - серйозно, не жартуйте тут, оскільки ця основна онлайн-платформа, яку пропонує світовий пошуковий гігант, є, мабуть, найкращим рішенням, доступним для власників бізнесу та веб-майстрів старої школи безкоштовно. як завжди Source . Як і протягом багатьох років, Google AdWords зберігає величезну силу, щоб допомогти вам визначити найкращі релевантні ключові слова, які підтримуються подібно корисними пропозиціями (незалежно від того, з якою метою - або продуктам, переліченими на Amazon, або будь-яким традиційним веб-магазином, достатньо)
December 7, 2017