Back to Question Center
0

Які найкращі інструменти продавця Amazon в цьому році?

1 answers:

Довгостроковий успіх на цій висококонкурентній платформі для доставки суден завжди вимагатиме від вас повного відстеження та контролю основних елементів вашого списку продуктів, таких як пошук, реклама, зворотній зв'язок, ціноутворення, платежі, оптимізація списку тощо. І ось деякі з кращих інструментів для продавців Amazon для ваших хлопців, щоб зробити їх легше, але отримати значну перевагу перед вашими найближчими суперниками ринку. Наступні інструменти та онлайнові рамки є, мабуть, найбільш раціональними. Я вирішив перерахувати їх за сферою юзабіліті. Я вважаю, що ці онлайн-помічники мають обов'язково мати для кожного успішного продавця великого часу там.

10 Найкращі інструменти продавця Amazon В даний час

Ціни

Ціна є основним компонентом вашої конкурентоспроможності та сучасного постійно мінливого світу з постійні коливання ринку, безумовно, потребують тісного відстеження та моніторингу. Я рекомендую використовувати RepricerExpress, оскільки це дійсно є одним з найкращих інструментів для продавців Amazon, принаймні, коли мова йде про конкурентне ціноутворення. За допомогою цього інструменту ви можете легко формувати та змінювати свої поточні та тривалі стратегії ціноутворення. Ви також можете скористатися деякими розширеними правилами гри, встановлювати верхню та нижню порогові значення, одночасно забезпечуючи вашу очікувану маржу. RepricerExpress також може заощадити багато часу завдяки масовому імпорту та поглибленому відфільтрованному пошуку, а також корисним шаблонам, доступним для негайного застосування будь-яких змін до поточних цін.

Ціна Скаутінг

Інший варіант серед кращих інструментів продавця Amazon для моніторингу цін та контролю за вашими продажами за масштабами CamelCamelCamel може виглядати трохи з розуму з першого погляду. Але це дійсно працює! Увімкніть всі коригування вартості у гладкий і повністю зручний процес із перевірками, сповіщеннями та оновленнями в режимі реального часу. За допомогою програми для веб-переглядачів Chrome, доступної під назвою Camelizer, ви зможете полегшити ситуацію.

Зв'язок та рецензування

Зворотній зв'язок та задоволення від клієнтів завжди були дуже важливими складовими успіху в електронній комерції, але тепер, коли відгуки від багатьох щасливих покупців будуть зараховані на показник показника на Amazon. Це означає, що незадоволеність клієнта може не тільки покращити ситуацію, пов'язану з вашою компанією, яка перевозить пакети, але й потенційно може призвести до того, що списки ваших товарів впали в список, і його не побачили дуже багато потенційних покупців. І ось, коли Feedback Express вступає у гру. Коли справа доходить до управління комунікаціями та автоматизації, це дійсно один з найкращих інструментів для продавців Amazon. Він не тільки дасть вам попередження про кожний негативний огляд клієнта, так що ви завжди можете звести до мінімуму будь-які можливі збої в роботі, але дуже допомагає надсилати останніх покупців з ввічливими проханнями залишити вас позитивним відгуком.

Фінансування

Фінансове питання завжди крокує до ведення бізнесу, особливо малих і середніх. І проекти електронної комерції, що перевозяться, не є виключеннями там..Забезпечення фінансування онлайнових торговців Kabbage - справжнє порятунок, щоб отримати стільки необхідного операційного капіталу. Цей фонд оцінює ділову ефективність продавця, який звертається за допомогою, щоб використовувати дані, отримані на різних ринках, окрім Amazon та торгових майданчиків, щоб вони пропонували лише добре сформовані фінансові рішення, які задовольняють потреби самих компаній, що займаються продажем та продажем електронної комерції.

Доставка

Це програмне забезпечення може допомогти зробити все набагато легше завантажувати замовлення клієнтів безпосередньо з ваших інтернет-магазинів і відображати їх в зручному інтерактивному спосіб. ShipWorks є одним з найкращих інструментів для продавців Amazon, коли вам потрібно працювати з персональними рахунками, плановим звітуванням, рекламними кампаніями електронної пошти та багатьма іншими різними функціями, які можуть виявитися дійсно чудовими, щоб мати все необхідне після кожної успішної угоди про продаж.

Платежі

Якщо ви використовуєте декілька багатонаціональних проектів електронної комерції, CurrenciesDirect є обов'язковим для вашого бізнесу в Інтернеті, звичайно, якщо ви не хочете Забудьте про будь-яку можливу неприємність, керуючи низкою місцевих банківських рахунків. Не знаєте, наскільки точно така цифра, але, згідно з нещодавньо відомою оцінкою, цей інструмент оптимізації платежів здатний заощаджувати щось близько 3% ваших чистих доходів - просто справляючись з правильними операціями з курсами обміну і заощадження грошей кожен день.

Оптимізація лістингу

Я рекомендую вибрати між Merchant Words та Інструментом добору ключових слів Google, оскільки вони є найкращими інструментами для продавців Amazon, що сприяють успішному бізнесу в електронній комерції. Допомагаючи вам оптимізувати список продуктів, інструмент ключових слів Merchant Words охоплює понад 20 мільйонів найпопулярніших пошукових фраз, які використовуються на Amazon для щоденних покупок. Що стосується Інструменту добору ключових слів у пошуковому гіганті світу, то його найсильніші сторони в основному пов'язані з пропозиціями ключових слів, найбільш придатними для назв продуктів і описів продуктів.

Sourcing

Пошук нових продуктів у продажу та вивчення нових комерційних можливостей є невід'ємною частиною кожного інтернет-продавця. Але якщо вам не вистачає розуміння того, як шукати свої можливості для бізнесу на Amazon, Profit Sourcery може допомогти вам з правильним розумом і показати вам перелік найбільш перспективних потенційних областей для вашого списку продуктів.

Реклама

Звичайно, це може здатися безрадісним, але за допомогою популярних соціальних мереж, таких як Facebook, чудовий спосіб збільшити кількість трафіку на ваші списки продуктів електронної комерції - без платити копійки Все, що вам потрібно - це інвестувати якийсь час у створення профілю, пов'язаного з бізнесом. Таким чином, як тільки ви створите свою власну бізнес-сторінку, використовуйте рекламу для просування своїх продуктів і завжди знаходитесь у верхній частині експозиції пошуку. Більше того - створюючи сильну присутність в соціальних мережах з щоденною публікацією та комунікаційною діяльністю, ви можете звернутися до точно цільової аудиторії потенційних клієнтів.

Відшкодування

Менеджер відшкодувань є одним з найкращих інструментів для продавців Amazon, коли йдеться про іноді неминучі помилки або несподівані прибутки від клієнтів, наприклад, через пошкоджену інвентаризацію або будь-який вид надлишкових витрат , такі як комісійні, розмір та вагові збори, а також будь-які інші збитки чи проблеми, що трапляються на шляху. Використовуйте диспетчер із відшкодуванням, щоб тримати кожне нещасне події на своєму шляху та забути про наступні ускладнення, відновлюючи раз і назавжди Source .

December 7, 2017