Back to Question Center
0

Який інструмент пошуку ключових слів Amazon ви можете рекомендувати мені найкраще?

1 answers:

Запуск належного поглибленого дослідження ключових слів є майже таким же важливим для ваших списків продуктів Amazon, як і для обробки правильної стратегії в пошуковій оптимізації. Безумовно, кожен успішний продавець електронної комерції повинен мати деякі ознаки інструментів пошуку ключових слів Amazon, щоб зібрати дійсно ефективну маркетингову стратегію. Опираючись лише на реальні демографічні дані, і постійно працюючи над оптимізацією сторінок продукту, щоб покращити показники пошуку в Інтернеті, ось що робить зростання продажів у кожному магазині електронної комерції. Таким чином, нижче я збираюся навести список найкращих пошукових і пошукових інструментів Amazon - завжди залишатись оновленими та продовжувати працювати на один крок попереду ваших найближчих конкурентів.

  • AmzSuite - це програмне забезпечення пошуку за ключовими словами Amazon, яке може бути надзвичайно корисним для ознайомлення з найбільш продаваними продуктами - кожна частка даних на Найкращі продавці, найпопулярніші характеристики, а також гарячі новинки. AmzSuite має щось близько 67 тисяч категорій (Amazon UK та Amazon US) і найкраще підходить для великого бізнесу електронної комерції, а також добре підготовлених фахівців у галузі SEO. Звичайно, враховуючи те, що їм пощастить знати, як максимально використати цей інструмент із таким могутнім потенціалом.
  • Kparser - це ще один інструмент пошуку ключових слів Amazon, на цей раз дуже буквально. Справа в тому, що Kparser може підтримувати продавців, які перевозять доставку, з додатковими ключовими словами та довгими хвостами ключових фраз пропозицій. Зібравши більш поглиблені дані за допомогою вдосконалених фільтрів, цей варіант є найкращим вибором для тих продавців, яким вже доводилося багато робити. Я маю на увазі унікальну особливість Kparser - проста процедура кількома клацаннями для керування, сортування та класифікації ваших результатів, які можна легко виконати майже на швидкості освітлення.

  • MerchantWords - це третій найкращий інструмент пошуку ключових слів Amazon, крім того використовується провідними провідними продавцями, що працюють на іншому платформи електронної комерції теж. Інструмент MerchantWords має величезну базу даних, що охоплює понад 170 мільйонів ключових слів Amazon, які використовуються реальними покупцями для щоденного пошуку покупців. Серед інших сильних сторін цього онлайн-помічника, я хотів би підкреслити, що це буде ідеально підібраний варіант, особливо для менш досвідчених або навіть початківців продавців, які перевозять доставку - немає сильних навичок в SEO, щоб максимально використати ваш Дослідження ключових слів і практичне використання для дійсно вбивства продуктів списки.
  • Інструмент добору ключових слів Домінатор - постачається як останній ключовий варіант ключового слова, який має бути включений до сьогодні. Люди кажуть, що назва інструменту говорить сама за себе - адже більше 15 тисяч постійних користувачів покладаються на свою базу даних ключових слів, щоб покращити їх продажі, і навіть в інших місцях, наприклад, з персональним каналом у Google. Отже, якщо вам потрібна лише найкраща точна інформація, то, можливо, Ви знайдете Dominator інструмент добору ключових слів як єдиний веб-сайт - просто спробуйте його основний обліковий запис безкоштовно, і подумайте про приєднання до спільноти з повноцінною версією, доступною приблизно за 50 доларів Source .
December 7, 2017