Back to Question Center
0

Semalt експерт пояснює, як вискакувати веб-сайт з прекрасним супом

1 answers:

Є багато даних, як правило, з іншого боку HTML Для комп'ютерної машини веб-сторінка є просто сумішшю символів, текстових символів та пробілів. Фактична річ, яку ми йдемо для того, щоб потрапити на веб-сторінку, - це вміст лише в тому вигляді, який нам доступний для читання. Комп'ютер визначає ці елементи як теги HTML. Фактор, який відрізняє вихідний код від даних, які ми бачимо, - це програмне забезпечення, в даному випадку - наші браузери. Інші веб-сайти, такі як скребки, можуть використовувати цю концепцію, щоб очистити вміст веб-сайту та зберегти його для подальшого використання.

Якщо відкрити HTML-документ або вихідний файл для певної веб-сторінки, якщо відкрити текст, ви зможете завантажити вміст, присутній на цьому конкретному веб-сайті. Ця інформація буде на плоскому ландшафті разом з великою кількістю коду. Весь процес включає обробку вмісту в неструктурованому вигляді. Однак, можна організувати цю інформацію структурованим способом і отримати корисні частини з усього коду.

У більшості випадків скребки не виконують свою діяльність, щоб досягти рядок HTML. Як правило, це кінцева вигода, яку всі намагаються досягти. Наприклад, людям, які виконують деякі інтернет-маркетингові заходи, може бути потрібно включити унікальні рядки, такі як команда-f, щоб отримати інформацію з веб-сторінки. Щоб виконати це завдання на кількох сторінках, вам може знадобитися допомога, а не тільки людські можливості. Веб-скарери - це ці боти, які можуть зачекати веб-сайт з більш ніж мільйонами сторінок протягом декількох годин. Весь процес вимагає простого програмного підходу. За допомогою деяких мов програмування, таких як Python, користувачі можуть кодувати деякі сканери, які можуть очистити дані веб-сайту та вивантажувати їх у певному місці.

Сканування може стати ризикованою процедурою для деяких веб-сайтів. Є багато проблем, які обертаються навколо законності скребків. Перш за все, деякі люди вважають свої дані приватними та конфіденційними. Це явище означає, що у разі вилучення зборів може виникнути проблема з авторськими правами, а також витоки надзвичайного вмісту. У деяких випадках користувачі завантажують весь веб-сайт для використання в автономному режимі. Наприклад, у недалекому минулому випадок Craigslist для веб-сайту під назвою 3Taps. Цей сайт був зняттям вмісту веб-сайту та перевиданням оголошень про житло у секції, що відбивається. Вони пізніше оселилися з 3 точками, плативши 1 000 000 доларів на свої колишні сайти.

BS - це набір інструментів (Python Language), таких як модуль або пакет. Ви можете використовувати "Красивий суп", щоб очистити веб-сайт від веб-сторінок даних. Можна скобити сайт і отримати дані в структурованій формі, яка відповідає вашому виводу. Ви можете проаналізувати URL-адресу, а потім встановити певний шаблон, включаючи наш експортний формат. У BS ви можете експортувати в різних форматах, таких як XML. Щоб почати, вам потрібно встановити пристойну версію BS і почати з декількох основ Python. Знання програмування є тут важливим Source .

December 7, 2017