Back to Question Center
0

Semalt розробляє на URLitor - дуже прохолодний веб-скребком і інструментом вилучення даних

1 answers:

URLitor - це новий, але ефективний інструмент для видалення веб-даних та вилучення даних. Щоб використовувати URLitor, вам просто потрібно додати список всіх URL-адрес, вміст яких ви хочете скоблити онлайн у наданому шаблоні. Тоді вам потрібно вказати елемент HTML, який ви хочете витягнути з веб-сторінок, і натисніть кнопку "Відправити". Це так просто. За допомогою цього інструмента вам більше не потрібно копіювати чи вставляти з браузера.

xPath це мова, яка використовується для пошуку інформації у файлах XML. Він використовує певні вирази для вибору вузлів-вузлів або вузлів у файлах XML. Вирази, які розуміє XPath, дуже схожі на ті, що використовуються з звичайними комп'ютерними файлами або документами.

Хоча XPath використовується з кількома мовами програмування, цей інструмент був побудований для користувачів, які не мають ніяких знань програмування. Отже, вам не потрібно бути програмістом, щоб використовувати його. За допомогою цього інструменту ви можете витягувати дані з декількох сторінок HTML та XML.

Для простоти використання декілька часто використовуваних виразів XPath були попередньо визначені у випадаючому меню, тому користувачам потрібно буде лише вибрати будь-який з них залежно від мети. Тим не менше, висококваліфіковані користувачі XPath мають право вільно користуватися своїми користувальними виразами, коли завгодно..

Інструмент спроектовано з можливістю 100 URL-адрес в одному сеансі скребків і одночасно приймає максимум 10 виразів. Іншими словами, він може очистити дані від максимум 100 URL-адрес одночасно.

Деякі важливі вирази XPath, які можна змінити або додати, наведені нижче:

1. // div [2] - Цей вираз ієрархічно виділяє другу диву;

2. // посилання [@ rel = 'canonical'] / @ href - цей вираз вибирає місце (ref) тегу, який використовується для встановити атрибут rel, що відповідає канонічному;

3. / html / head / meta [@ name = 'description'] / @ content - це вираження використовується для вибору вмісту;

4. // * [@ class = 'class-name'] - Ви можете використовувати цей вираз, щоб виділити всі елементи з "class-name" Клас CSS;

5. // h2 | // title - це вираз можна використовувати для вибору як першого, так і заголовка сторінки;

6. // * [name

= 'h1' or name

= 'title'] - цей вираз працює точно так, як наведене вище. Проте вищезазначений вираз краще, оскільки він коротший;

7. // * [містить (@class, 'thumb')] - цей вираз виділяє кожен елемент класу CSS, а також містить "великий палець" для видобутку;

8. // parent :: * [text

= 'Welcome'] - цей вираз виділяє батьківський елемент будь-якого елемента з текстом 'Welcome ';

Цей інструмент є бета-версією і може працювати з деякими помилками. Проте, це все ще чудовий інструмент для користувачів, які мають мало знання програмного забезпечення або майже не мають, тому що всі часто використовувані вирази були попередньо визначені в меню, як було зазначено раніше Source .

December 7, 2017