Back to Question Center
0

Як стати одним з найпопулярніших продавців на Amazon?

1 answers:

Можливо, ніяких дискусій про те, як стати одним з найпопулярніших продавців пошуку на Amazon, буде мати сенс без найважливішої частини успіху електронної комерції, яка називається автоматизація. Нижче я збираюся швидко пробігти три потужні способи автоматизації на Amazon - з дослідженням ключових слів і переоцінкою продуктів, необхідних для того, щоб побачити себе серед найпопулярніших пошукових продавців на Amazon.

Дослідження ключових слів

Питання про правильні ключові слова та способи їх пошуку, ймовірно, є найбільш часто згадуваним питанням для початківців продавців на Amazon, Нещодавно передано з оригінального SEO для пошуку Google. З огляду на те, що в інструменті Amazon не використовується інструмент аналізу ключових слів за замовчуванням, коротка відповідь полягає в тому, що ви можете виконати її вручну за такими пунктами:

  • Використовуйте Google Keyword Planner для визначення популярного ключового слова.
  • Покладіть це ключове слово на панель пошуку продуктів на Amazon.
  • Перегляньте пропозиції пошуку, щоб зробити ставку на велику картину вашої особистої ситуації.

Як ви вже здогадалися, робити це вручну буде справді величезним завданням, навіть для одного ключового слова або довготермінової фрази, яку використовують провідні продавці пошуку на Amazon. Отже, що з цим можна зробити? Зважаючи на автоматизацію, я можу рекомендувати використовувати один з наступних інструментів дослідження ключових слів на своєму шляху, щоб стати успішним продавцем:

  • KTD Amazon Keyword Tool - це безкоштовний інструмент, який може допомогти вам навіть за допомогою довгих пошукових пропозицій пошуку ключових слів. Він працює просто даючи вам автоматично просканувати запити, помічені в вікні пошуку Amazon для всіх пошукових ключових слів, пов'язаних з нішею і продуктом.
  • Комерційні ключові слова - це ще одна преміальна альтернатива, яка допоможе вам з дослідженням ключових слів на Amazon. Справа в тому, що цей інструмент об'єднує всі дані не тільки з самого Amazon, але і використовує систему, яка також витягує дані з основних пошукових систем (як сама Google, так і Yahoo і Bing). Таким чином, Merchant Keywords використовує алгоритм для об'єднання відповідних пошукових запитів на Amazon і дає вам найбільш імовірні оцінки трафіку.

Перепродаж продукту

Я вважаю, що всі, хто вдалося виграти Box Buy на Amazon, принаймні пару раз вже почали забігати ця проблема. Я маю на увазі, що будь-який близький конкурент може завжди використовувати точно таку ж тактику, щоб перевершити ваші списки, і бути помітним серед провідних продавців пошуку на Amazon Buy Box - просто підрахувати вам невелику суму, щоб отримати рейтинг попереду вас. І ось, коли з'являються інструменти переоцінки продукту. Я особисто рекомендую спробувати Repricer Express перш за все. Цей інструмент має дуже простий інтерфейс, що належить до найбільш чутливих і великих обсягів, доступних на ринку на даний момент. Як це працює? Простіше кажучи, цей інструмент має бути MUST-мати, якщо у вас є декілька списків продуктів або забагато продуктів, пропонованих до продажу на Amazon. Фактично, немає іншого способу залишатися на вершині реального конкуренції з крила на Амазонці без ефективного програмного забезпечення для переоцінки. Більш того - це рішення завжди було одним з моїх найкращих пропозицій, головним чином тому, що він має плоску місячну ставку, без будь-яких дратівливих витрат на основі комісії Source .

December 7, 2017