Back to Question Center
0

Чи правда, що Amazon com - це нова пошукова система для продуктів?

1 answers:

Іноді я чую, що люди, які кажуть, що Amazon com - це нова пошукова система, спеціально розроблена для продуктів, а не визначення за замовчуванням як провідний світовий лідер у сфері електронної комерції та онлайн-бізнесу з падіння доставки. Отже, наскільки вірно це модне припущення, що Amazon com перетворився на пошукову систему для продуктів - ще більш реальні, ніж ми можемо думати? На щастя, я отримав кілька досить обґрунтованих тверджень з самого останнього дослідження, присвяченого інтернет-маркетингу. Як повідомляється, це дослідження було проведено в чотирьох різних країнах і охоплювало використання в магазині одночасно. А нижче я збираюся показати вам деякі цікаві результати і спробувати відповісти на заголовок питання до цієї історії.

Більше і більше людей використовують Amazon Com як пошукову систему для отримання інформації про продукти. Згідно з опитуванням, у маркетинговому дослідженні брали участь тисяча споживачів з США, а також споріднені покупці з Німеччини, Сполученого Королівства та Франції - з близько семи сотень респондентів на кожну країну (від 2017 серпня):

  • Більше 70% інтернет-покупців відвідують Amazon в першу чергу, коли йдеться про те, щоб дізнатися більше про певний продукт (як-от фактичне ціноутворення, відгуки клієнтів, деталі продукту, кульові точки використання тощо), перш ніж приймати їх остаточне рішення про покупку.
  • Близько 25% активних користувачів, що переглядають інформацію про мережу роздрібної торгівлі, підтвердили, що вони відправляються на Amazon, щоб дізнатися більше про потрібний товар, дізнатись про його функції, загальні ціни та будь-які інші властивості - так, якби вони були в справжньому цегляному цеху.
  • Близько 55% активних покупців на Amazon визнали, що вони використовують для пошуку свого початкового продукту безпосередньо там, що стосується практично будь-якого продукту, що є у продажу.
  • Враховуючи, що Google досі займає близько 85% досліджень, пов'язаних із продуктами, розрив у будь-якому випадку може бути закритий, крім того, очікується досить швидкий темп.
  • Розкрито нову сторону роздрібних продажів з бізнес-магазинами електронної комерції та магазинами, що спеціалізуються, зокрема на транспортуванні. Що стосується самої Амазонки, то це найпопулярніший у світі популярний цифровий ринок показує, що смартфони змінюють спосіб, яким ми купуємо. Це означає, що все більш активні покупці швидко адаптуються до поточного прогресу в пошуках мобільних пристроїв. І Amazon com з його пошуковим механізмом і алгоритмом, орієнтованим на продукт, не є винятком у цьому правилі. Це означає, що всі сучасні концепції або роздрібна торгівля та онлайн-просування неминуче мають тенденцію до зміни.

    Подивимось на це - загальні закономірності поведінки споживачів останнім часом змінилися до певної міри. Я маю на увазі, що кожен загальний покупцеві тепер більше схильні формувати свою думку і створювати довіру, очікуючи на відгуки продукту та іншу інформацію, доступну в Інтернеті, а не покладатися на живих продажів. І незалежно від того, наскільки обізнані ці співробітники можуть бути насправді - сучасна роздрібна промисловість все ще переживає цілком вимірну ерозію своїх фізичних місць, просторів і точок продажу Source .

    December 7, 2017